Фальшиві SMS: українців кидають на гроші дуже простим способом

Зараз на головній

Ця ситуація розвернулася на просторах відомого українського сайту Prom.ua. Спочатку жінка зробила доволі немале замовлення, до якого входили 8 пар лосин, ціна яких склала 920 гривень, а також до замовлення було додано і іншу модель, їх ціна склала 420 грн. 


Що сталося далі

Все відбувалося як звичайно, продавець надіслав повідомлення з номером картки та повною сумою до сплати за товар. Все було добре, але лише до того моменту, поки жінка не вирішила скопіювати банківське повідомлення про зарахування коштів і надіслати його продавцеві. Але той не звернув увагу на номер, з якого надійшло СМС, адже воно було схоже на банківське. Одразу після цього він відправив  товар через Нову Пошту.

Жінка напевно зраділа, що можна так легко отримувати бажане, і навіть не платити за товар. Пізніше вона виконала ще одне замовлення і скористалася цією схемою афери. Цього разу сума о сплати була більшою і становила 1900 грн. Продавець знову надіслав замовлення.

Минуло ще декілька днів і аферистка знову робить замовлення, і тепер сума становить 1840 грн. Продавець знову відправив СМС з номером картки до сплати та вказав потрібну суму. Минуло декілька днів і він отримав підтвердження про надходження коштів на банківську картку. Знову аферистка отримала товар. 

Все стало зрозуміло, коли по закінченню місяця продавець почав підбивати бухгалтерію. Виявилося, що саме цих платежів по картці і не вистачає. Він одразу звернувся до поліції і аферистку дуже швидко знайшли, адже вона завжди використовувала свої справжні дані, в тому числі і свій особистий номер телефону.

Яким було покарання

Ніякого опору жінка не стала оказувати, вона признала, що скоїла все сама. Слідом їй довелося повністю покрити всі втрати інтернет-магазину, які сталися під час цих афер. Але продавець виявився добрим і було заключено угоду про примирення. В суді аферистку очікувало покарання в вигляді штрафу, і тепер їй доведеться сплатити 1700 гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей