Банкомати “Ощадбанку” не видають гроші: “Пишіть заяву …”

Зараз на головній

Здається, в нашій країні почалася ціла епідемія проблем з банкоматами. На цей раз українці скаржаться на банкомати Ощадбанку. Вони не просто «крадуть гроші», списуючи їх, але не віддаючи – вони ще й блокують картки.


Проблема з банкоматами

За словами жінки, яка написала повідомлення, вона знімала гроші двадцять дев’ятого квітня, приблизно о пів на восьму вечора. Сума списання була для неї досить великою – шість тисяч шістсот гривень. Після того як вона вказала суму, яку бажає зняти, їй відразу ж прийшло смс-повідомлення про списання коштів з картки.

Проте, грошей жінка не отримала. Картка залишилася всередині банкомату – він завис і вимкнувся. Додзвонитися на гарячу лінію у українки вийшло не відразу. Вона не менше семи хвилин чекала, поки її переключать на оператора. Оператор також виявився не дуже компетентним – вона просто весь час говорила, що треба писати заяву в банк і що необхідно перевипустити карту.

Після того, як дівчина погодилася на блокування картки, банкомат раптом включився і повернув картку. За розблокування клієнтці банку запропонували заплатити ще раз. Гроші – шість тисяч гривень – зрозуміло, з карти зникли. За словами інших постраждалих, Ощадбанк рідко повертає гроші. Скріншот повідомлення і відповіді Ощадбанку ми докладаємо.

Як ми писали раніше, схожі проблеми виникали і у клієнтів Приватбанку. Один клієнт, власник «золотої» карти, розповів, що зняв шість тисяч гривень. Банкомат почав рахувати банкноти, але пройшло не менше двадцяти секунд, а він їх не видавав. Після цього було видано повідомлення про помилку, кнопка зняття готівкових коштів стала недоступною, і на цьому все скінчилося. Гроші з картки списали, але при цьому банкомат так їх і не видав. Клієнт звернувся до банку, той зареєстрував заявку на повернення грошей, проте рішення необхідно чекати чотирнадцять днів. Також чоловік зазначив, що зараз в банку стало набагато складніше зв’язатися з оператором.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей