Без “1 + 1” та “Інтера”: які канали зникнуть у мільйонів українців вже з травня

Зараз на головній

Як повідомляють представники популярного в нашій країні провайдера “Ланет”, у мільйонів українців, які є його абонентами, вже з травня зникне величезна кількість телевізійних каналів.


Які причини зникнення каналів?

Як повідомляють експерти, причиною даного непопулярного рішення стало дострокове припинення договору з боку компанії StarLightMedia. Фінансові втрати через таке рішення складуть понад п’ятнадцять мільйонів гривень. Про це повідомив сам провайдер в позовній заяві, поданій до Господарського суду Києва дванадцятого квітня.

У числі каналів, які будуть відключені, «Інтер», «1 + 1», ICTV, “Новий канал”, СТБ, М1, М2, “Оце” і багато інших. Питома вага глядачів цих каналів SLM, які об’єднують чотири великих медіагрупи, становить близько двадцяти семи відсотків. Саме такі втрати прогнозує провайдер до кінця року.

У тривалій перспективі, зважаючи на все, збиток через розрив договірних відносин з чотирма великими вітчизняними медіагрупами буде ще вищим. Компанія, проте, буде шукати альтернативні джерела для підвищення своїх доходів. За словами керівництва «Ланет», щомісячні відрахування за одного абонента за право використання цих каналів складало 34,32 гривні, а мінімальний тариф становив дев’яносто дев’ять гривень на місяць.

Тепер після розриву договору, починаючи з першого травня «Ланет» запускає нову лінійку, в якій не буде каналів чотирьох проблемних медіагруп. Це 1 + 1 media, “Інтера”, “Медіа Групи Україна” і StarLightMedia. Відповідно інтернет-провайдер зміг знизити тарифи на телебачення – найдоступніший з них буде коштувати всього сімдесят сім гривень за тридцять днів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей