Не тільки 8 тисяч: українців сповістили про додаткові виплати

Зараз на головній

Українська влада затвердили законопроект, який дозволяє особам, які постраждали через карантинні обмеження, отримати додаткову фінансову допомогу. Ці гроші не відносяться до 8 тисяч «карантинних» виплат та надаються органами місцевого самоврядування.


Детальніше про фінансову допомогу

Українська влада потроху адаптується під коронавірусні реалії, вводячи адаптивний карантин в тих областях, в яких зараження хворобою перевищує допустимі межі в лікарняних відділеннях. Також виділяється додаткове фінансування особам, які постраждали від обмежень, в першу чергу, підприємцям і працівникам бізнесу, пов’язаного з наданням послуг. Спочатку таким людям виділялося по 8 тисяч гривень допомоги, однак тепер влада ввела додаткові виплати, розподіл яких повністю лягає на плечі органів місцевого самоврядування.

Дану інформацію надали співробітники прес-служби Мінекономіки. Для отримання грошей потрібно зробити кілька кроків:

  • зареєструватися в додатку «Дія», завантаживши на сервер ідентифікаційні дані і відкривши особистий кабінет;
  • вибрати пункт «фінансова допомога», щоб залишити заявку на отримання додаткових коштів.

Представники Мінекономіки заявили, що рішення про виділення фінансової допомоги приймається територіальними органами самоврядування. У разі позитивного рішення гроші вилучаються з бюджету населеного пункту і передаються постраждалим особам. Обробкою замовлень займається Мінціфри – співробітники відомства передають дані в органи місцевого самоврядування, отримуючи запит з «Дії». На обробку кожної заявки надається 10 днів. Органи місцевої влади розглядають заявки і виділяють необхідні кошти на свій розсуд.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

$3000 за GeForce RTX 3080 Ti: цінники на відеокарти шокують

Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що в ОАЕ вже продають відеокарту GeForce RTX 3080 Ti Suprim за завищеною ціною...

Більше схожих статей