«Дія» збоїть: експерти дали поради як діяти

Зараз на головній

Багато українців скаржаться на те, що водійські права не відображаються в додатку «Дія». Про те, як це можна виправити, розповіли експерти з Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.


Як вирішити проблеми

Спочатку вам необхідно пройти процедуру верифікації в вашому водійському кабінеті. Після цього відправте фотографії обох скани документів в сервісний центр МВС, де їх опрацюють автоматичні алгоритми. Адміністратори відразу ж оброблять документи і вони з’являться у вас в додатку.

Іноді бувають і інші проблеми, наприклад, коли додаток успішно обробляє документи, але фотографії не з’являються в посвідченні водія. В такому випадку радять, як правило, видалити їх і завантажити заново. У найгіршому випадку вам може знадобитися обміняти водійське посвідчення в будь-якому сервісному центрі МВС.

Всього експерти виділяють наступні можливі причини проблем з верифікацією:

  • Некоректне заповнення даних на верифікацію, наприклад, якщо ви неправильно заповнили необхідні поля, або ж додали неякісні скан-копії, або ж там не ті документи.
  • Спроба верифікації підробленого документа.
  • Розбіжність інформації в документах з даними у вашому державному реєстрі. Це буває, якщо ви зміните прізвище або місце прописки, але при цьому не поміняли своє водійське посвідчення, або ж свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
  • Вашого документа немає в державному реєстрі. Це може бути в тому випадку, якщо він був виданий до 2013 року.
  • Ви надали документи іншої особи. Верифікацію необхідно проходити саме тій людині, яка буде користуватися транспортним засобом. Чоловік не може подати документи дружини, а батько – своєї дитини.

У разі, якщо ви зробили все необхідне, але при цьому проблема не вирішена, зверніться до Міністерства внутрішніх справ. Експерти допоможуть вам зрозуміти, в чому ж все-таки полягає її причина і усунути її.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей