Стільниковий оператор «Київстар» запустив нову послугу, яка потрібна всім без винятку

Зараз на головній

Київстар запустив послугу, яка потрібна, мабуть, всім без винятку, хто хоче стежити за своїм здоров’ям, особливо в умовах пандемії. Вона відмінно зарекомендувала себе раніше, і зараз стала ще краще.


Як отримати консультації лікарів?

Телемедична послуга «Doctor Online» доступна після скачування програми, яке є в будь-якому інтернет-магазині додатків. Ви можете вибрати один з декількох тарифних планів, в тому числі «Базовий», який можна підключити безкоштовно.

Додаток Doctor Online було запущено державними органами, включаючи Міністерство охорони здоров’я, спільно з фахівцями з компанії «Київстар». З тих пір воно постійно оновлюється. Зараз під час консультації вже можна відправляти лікарю різні файли, в тому числі, наприклад, рентгенівські знімки або результати аналізів для їх подальшої розшифровки. З’явилася і функція, яка дозволяє відразу ж записатися в лабораторію на аналізи і оплатити їх з вашої банківської картки. Нарешті, тепер можна переглянути історію ваших попередніх консультацій, а також залишити відгук про лікаря, з яким ви працювали.

Тільки в перші три місяці роботи програми її вже скачало більш сорока п’яти тисяч чоловік. Найбільше звертаються, як і слід було очікувати, до педіатрів та сімейних лікарів. В основному українці скаржаться на підвищений тиск, симптоми ГРВІ і ларинготрахеїту (запалення гортані та верхніх дихальних шляхів, характеризується довгим набридливим сухим кашлем і першіння в горлі без будь-яких інших симптомів).

Як ми писали раніше, нещодавно мобільний оператор «Київстар» підписав меморандум про співпрацю з підприємством «Галузевий центр цифровізації і кібербезпеки» (ГЦЦК). Очікується, що ця співпраця дасть можливість розробити цифрові інфраструктурні проекти, які, в свою чергу, допоможуть зробити життя мешканців українських міст краще. Одним з перших успіхів став запуск проекту єдиного електронного квитка в транспорті – SmartTicketCity. Вперше він запрацює на автобусному маршруті 16-А міста Маріуполь, де можна скористатися даною послугою ще з 22 квітня. Над розробкою і впровадженням цього проекту працювали, крім «Київстар» і ДП ОЦЦК, також ТОВ “Смарт-тікет технолоджі” і компанія VISA.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей