Softnews

Перераховано додатки, які завдають шкоду вашому смартфону

Ви в ситуації, коли стали щасливим володарем нового гаджету та не знаєте, що можна встановлювати, а що ні? Ваші сумніві принесуть вам лише користь! Адже занадто багато сторонніх сервісів та додатків, які можуть нанести шкоду смартфону. Якщо вам цікаво дізнатися більше, читайте далі.

Додатки, які обіцяють більш швидку роботу пристрою

Наразі сучасні виробники смартфонів достатньо уваги приділяють швидкості роботи пристроїв та забезпечення на них. Через це, встановлення сторонніх «підшвидчуючих» додатків не має сенсу. При встановленні ви швидше побачите зворотній ефект- адже такі додатки тягнуть на себе багато енергоресурсу смартфона. Ще одна невиправдана для користувачів хитрість виробника таких додатків- платні версії програм, які окрім прибутку для продавця нічого не несуть.

ПО, що підвищує автономність роботи смартфону

Ці додатки за рівнем корисності стоять поряд із тими, що підвищують швидкість роботи смартфонів. Такі застосунки ніби то оптимізують заряд батареї, що дозволяє їй довше його тримати. Як правило, софт не має ніяких спеціальних функцій і лише зупиняє автономну роботу інших додатків. Це можливо зробити і за допомогою того забезпечення, яке встановлено виробником с заводу.

Додатки для видалення кешу або «сміття»

Такі додатки теж потрібно остерігатися. Коефіцієнт ефективності в них більший, ніж у описаних вище додатків, тому що вони дійсно прибирають тимчасові файли та очищають кеш. Проте, якщо додаток має погану оптимізацію, він сильно перегружає смартфон, що призводить до уповільнення роботи та до перегріву батареї. Краще вам самостійно вчасно очищати смартфон через налаштування.

Альтернативні соцмережі

Часто можна зустріти клієнти для входу до соціальних мережей, таких як Фейсбук, Інстаграм. Ці додатки створюються іншими розробникам, через це такі клієнти не викликають ніякої довіри в безпечності передачі даних. Через такі клієнти виробник може викрадати конфіденційну інформацію як з вашого смартфону, так із соціальної мережі.

Встановлення додатків, з невідомих джерел

Залежно від вашої операційної системи, на смартфонах виробник встановлює рекомендовані джерела та каталоги додатків (Play Market, AppStore). Проте не всі види програм та додатків доступні через ліцензовані джерела, тому часто користувачі звертаються до сторонніх джерел. Наприклад, сайти 4pda, XDA-Developers. Але не слід встановлювати програми, які ви знайшли за першим же посиланні у браузері. Так ви убезпечите себе від вірусів та спаму.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button