«Київстар» і «Vodafone» запустили безкоштовний обмін старих смартфонів на абсолютно нові

Зараз на головній

Найбільші мобільні оператори в нашій країні – «Київстар» і «Vodafone» – запустили безкоштовний обмін старих смартфонів на абсолютно нові. Якщо ви хочете замінити техніку, то можете значно заощадити, і заодно позбутися можливих проблем з її продажем на якихось інтернет-дошках оновлень!


Як зробити трейд-ін

Загальний принцип обміну, також відомого, як трейд-ін, майже нічим не відрізняється у різних операторів. Спочатку ви берете свій старий смартфон і несете його в офіційний магазин. Там його оцінюють, після чого віднімають його ціну з вартості нового телефону. Таким чином, якщо ваш старий смартфон оцінили в чотири тисячі, а новий коштує шість, то доплатити вам доведеться всього дві тисячі гривень.

За словами мобільного оператора «Київстар», в середньому в рамках трейд-ін платять дві-три тисячі гривень. Як правило, обміну підлягають в основному застарілі моделі Samsung Galaxy і Huawei Y3 / Y5, які змінюються на більш нові та актуальні «Самсунги» серії А. Що стосується ціни, в яку оцінюють старі смартфони, то, скажімо, Xiaomi Mi A1 оцінюють вісімсот гривень , при тому, що ціна нового смартфона становить від 3 до 3,8 тисяч.

Магазини Vodafone дозволяють обміняти смартфони не тільки на інші смартфони, але і на іншу техніку та гаджети. Застарілий Xiaomi Mi 10 lite можна здати за 4700 гривень (ціна за новий становить від восьми до дванадцяти тисяч).

Вимоги до смартфонів, що підлягають трейд-ін, у всіх операторів однакові. Телефон повинен бути робочим і не мати будь-яких серйозних ушкоджень. Також краще відв’язати від нього будь-які паролі і облікові записи. Щоб підвищити вартість смартфона, можете взяти до нього комплектуючі, наприклад, навушники і зарядний пристрій. На питання, куди потім йдуть смартфони, які ви здали, різні оператори також відповідають приблизно одне й те саме. Частина смартфонів розбирається на запчастини. Деякі ремонтуються і перепродуються як б \ у. Так чи інакше, такий обмін досить вигідний для простих людей. Наприклад, не потрібно самому шукати покупців вашої старої техніки, ризикуючи нарватися на шахраїв.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей