Статті

Чи підходить вам робота в інтернеті: названо плюси і мінуси роботи з дому

Я працюю в інтернеті вже більше 9 років, до цього працював вчителем в школі, агентом з нерухомості, різноробочим на будівництві та ін.

Головне, що я усвідомив для себе за час роботи, як кажуть «на дядю», що коли врахувати всі зусилля витрачені на роботі, і направляти їх на свої проекти, то це в перспективі принесе значно більше користі особисто для мене.

Звичайно, в житті бувають різні ситуації і часом просто неможливо взяти і почати працювати з дому в інтернеті, але ми розглянемо цю тему в рамках вільного вибору нічим не обтяженої людини, яка стоїть перед вибором, куди направити свої сили.

Ким можна працювати в інтернеті?

Роботи в інтернеті величезна кількість, до того ж з урахуванням останніх подій пов’язаних з пандемією, багато кампанії переводять працівників на віддалену форму роботи або переносять деякі завдання на аутсорсинг.

Аутсорсинг – передача організацією, на підставі договору, певних видів або функцій виробничої діяльності іншій компанії.

Для прикладу кілька професій для роботи з дому:

1. Копірайтер
2. Відеоблогер
3. Дизайнер
4. Бухгалтер
5. Оператор call-центру

Скажу відразу, робота в інтернеті підходить не всім, через ряд причин:

1. Іноді потрібна фінансова подушка для старту.
2. Обов’язково потрібні певні навички, знання і досвід роботи. Як і в житті, щоб щось отримати, потрібно щось дати. Тому, якщо нічого не робити і не вміти, то грошей в інтернеті не заробити.
3. Якщо немає «характеру» і слабка психіка, то буде важко. В мінусах розповім чому.

Наприклад, ви хочете заробляти з власного блогу в інтернеті, але щоб почати отримувати перший прибуток, має пройти час, часом місяці і навіть роки, а на що жити в цей час? Тому, комусь для початку потрібна або фінансова подушка або робота на початку шляху для підстраховки з гнучким графіком.

Перерахую основні плюси і мінуси роботи в інтернеті.

Плюси:

1. Свобода дій.
Ви працюєте коли, де і скільки захочете. Можете зробити будь-який день своїм вихідним.

2. Немає обмеження для доходу. Ви отримуєте суму еквівалентну користі, яку ви створюєте. Зробили сайт за 1 день – отримали, наприклад, 10000 гривень за 1 день.
А на роботі все міряється вартістю вашої робочої години. Навіть, якщо за день ви зробите 5 сайтів, ви все одно отримаєте вашу денну ставку.

3. Економія часу. Вам не потрібно нікуди їхати і витрачати багато часу і нервів на проїзд до роботи і назад.
Також, багато часу економиться через те, що ви не просиджуєте його даремно, як це часто буває на роботі.

Мінуси:

1. Самодисципліна. Вище згадував, що це одна з умов роботи в інтернеті і це є одним з мінусів.
Якщо вам важко себе мотивувати, змушувати працювати, ставити цілі і розписувати плани, то вам робота в інтернеті не підійде. Все перетвориться в хаос і позбавлене продуктивності лежання на дивані.

2. Немає гарантії стабільності. Ви можете заробити в один місяць багато, а в іншій – нічого. Все залежить від безлічі зовнішніх і внутрішніх факторів «То порожньо, то густо» – як то кажуть.
Але, знову ж таки, все залежить від вас. Немає ніяких соц. пакетів, оплачуваних відпусток і лікарняних.

3. Відсутність соціальної взаємодії. У перші кілька місяців роботи вдома, ви помітите, як сильно вам не вистачає спілкування і уваги.
Так чи інакше доведеться перебудовувати своє життя під нові реалії і вчитися по іншому взаємодіяти з людьми.

Як ми вже з’ясували, робота в інтернеті підходить не всім, однак, її плюси залучають з кожним днем все більше людей до лав блогерів, фрілансерів та самозайнятих підприємців, потрібно лише вбудуватися в такий стиль життя і навчитися взаємодіяти з цим непростим середовищем.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button