В Україні запрацював ще один “Нафтогаз” – виникла плутанина

Зараз на головній

Представники НАК «Нафтогаз України» попереджають клієнтів про появу компанії «Нафтогаз Постачання», яка ніяк не пов’язана з брендом і має всі ознаки шахрайської установи. Багато користувачів плутають фірми і укладають договір не з тією організацією.


Дану інформацію «Нафтогаз України» опублікувала на всіх своїх офіційних ресурсах, включаючи сайт і сторінки в соціальних мережах. Згідно з наданими даними, компанія «Нафтогаз Постачання» зареєстрована у 2020 році, як ТОВ, офіційний сайт організації розміщений за адресою naftogaz-postach.com.ua. Ця компанія не має ніякого відношення до справжнього «Нафтогазу» і не є дочірнім підприємством концерну, як це вважають багато українців. При цьому «фейкова» організація в усьому намагається скопіювати свого «старшого брата» – працює вона по Тернопільській області, але головний офіс розміщується в Києві. Фірма також є постачальником газу, при цьому ціни на її послуги перевищують аналогічні показники «Нафтогаз України» на 15%.

Причиною активних дій проти конкурента з боку «Нафтогазу» є копія назви, через яку безліч клієнтів компанії помилково складають договір не з нею, а з аналогом 2020 року. Ще частина українців розуміють, що перед ними різні фірми, але вважають «Нафтогаз Постачання» дочірнім підприємством концерну і направляються до них для співпраці. А так як назва «Нафтогаз» є зареєстрованим товарним знаком державного підприємства, то конкурент порушує закон, коли приписує слово в назву. Через цю ситуацію керівництво «Нафтогаз» вже подало скаргу в Антимонопольний комітет.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей