Бізнес та акції

Apple почала піднімати ціни на свою продукцію

Джерела підтверджують, що компанія Apple почала підвищувати ціни на різні продукти. Поки що не подорожчали смартфони iPhone, але джерела не виключають, що це може відбутися найближчим часом.


При покупці різних товарів на офіційному сайті майбутні власники MacBook Air, MacBook Pro, iMac, iMac Pro в Канаді, Європі, Австралії і деяких азіатських регіонах стикаються з подорожчанням техніки. Наприклад, британські ЗМІ підтвердили, що при виборі дорожчих версій пристроїв (базові версії не подорожчали) ціна збільшується в середньому на 10%.

Крім того, вчора Apple, не роблячи офіційних заяв, непомітно зняла обмеження на покупку смартфонів iPhone. Тепер бажаючі можуть купувати необмежену кількість смартфонів iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max в одні руки. Минулого тижня Apple ввела обмеження, продаючи не більше двох смартфонів одному покупцеві .

Поки що на офіційному сайті Apple China діє обмеження на покупку нових MacBook Air і iPad Pro, яких дозволено купувати не більше 5 і 2 одиниць відповідно.

Back to top button