Бізнес та акції

Ощадбанк попередив українців про важливі зміни

Обговорення
Ощадбанк

Великий український банк «Ощадбанк» відтепер і до кінця карантину не стане вимагати заміни карток, на яких завершився термін використання. Дане нововведення буде діяти до 1 листопада, потім його або скасують, або продовжать.


Дану новину повідомили в прес-центрі банку. На думку керівництва, яка перетинається з висновками інших великих організацій в Україні та всьому світі, потрібно обмежити можливі місця передачі коронавірусної інфекції. Тому «Ощадбанк» тимчасово прибирає необхідне правило, яке стосується заміни карти на нову по закінченню терміну використання старої. Тому, коли термін картки підійшов до кінця, необов’язково їхати до відділення за новою, можна використовувати стару.

Ощадбанк

Дане нововведення триватиме до 1 листопада. Якщо термін минув, ви можете зателефонувати на гарячу лінію банку і замовити нову карту. Вона прибуде до відділення за графіком і стане зберігатися там, власник отримає смс-повідомлення про те, що карта вже в банку. Її можна забрати, тоді стара картка буде деактивована і нею не можна буде користуватися, проте до початку наступного місяця це робити не обов`язково , продовжуючи використовувати картку з минулим терміном без наслідків і обмежень. Всі послуги будуть активні – нею можна розплачуватися в торговельних точках, застосовувати в інтернет-банкінгу, здійснювати покупки в інтернеті.

На даний момент невідомо, що буде з нововведеннями по закінченню 1 листопада – чи скасують послугу, або продовжать. Співробітники банку повідомляють, що все залежить від керівництва країни, як будуть іти справи з карантином в майбутньому.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Опубліковані перші огляди PlayStation 5

В минуле

Українські мобільні оператори не зможуть заганяти рахунок клієнта в мінус

В майбутнє

Також буде цікаво