Бізнес та акції

Популярний смартфон Xiaomi почав дорожчати через коронавірус

Обговорення
Redmi Note 8T

Шанувальники Xiaomi в Індії звернули увагу на неприємну зміну. Якщо зазвичай компанія тільки знижує ціни і запускає різні знижки, то зараз ціна на один з найпопулярніших смартфонів минулого року піднялася. 


На даний момент модель Redmi Note 8 з 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті пропонується в офіційному онлайн-магазині Mi.com за 147 доларів замість недавніх 140 доларів. Зміна невелика, але знакова. В індійському Amazon смартфон подорожчав точно так же. 

Припущення фахівців, що це закономірний наслідок спалаху коронавірусу і зупинки заводів в Китаї, було підтверджено представниками Xiaomi. Як сказано в заяві журналістам, перебої з поставками призвели до підвищення цін. Також наголошується, що подорожчання тимчасове.  

В Україні замість Redmi Note 8 пропонується поліпшена версія Redmi Note 8T з підтримкою NFC. Ціна на модель поки така ж, як і на старті продажів – від 4999 гривень за версію з 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ вбудованої пам’яті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi різко опустила ціну на свої розумні телевізори

В минуле

Xiaomi Mi 10 Pro показав вражаючі можливості камери

В майбутнє

Також буде цікаво