Бізнес та акції

Apple ввела заборону на продаж більше двох iPhone в одні руки

Обговорення
iPhone XS

Компанія Apple Inc ввела обмеження на одночасну покупку декількох смартфонів iPhone через свої інтернет-магазини в багатьох країнах, включаючи Сполучені Штати і Китай. Тепер одна людина може купити не більше двох смартфонів.


Обмеження на покупку введені після того, як Apple закрила всі свої роздрібні магазини за межами Китаю через пандемію коронавірусу. Користувачі підтверджують, що на офіційному сайті дійсно можна вибрати для покупки не більше двох смартфонів.

В останній раз аналогічна ситуація була в 2007 році, коли був представлений оригінальний iPhone. Тоді Apple ввела такі заходи, щоб перешкодити спекулянтам перепродувати смартфони за завищеними цінами. Спостерігачі вважають, що зараз причина може бути аналогічною. Роздрібні магазини Apple будуть закриті, як мінімум, до 27 березня.

У лютому генеральний директор Apple Тім Кук (Tim Cook) написав лист, який попереджає інвесторів, що компанія навряд чи виконає свої первинні прогнози по доходах в 1 кварталі через коронавірус.

Незважаючи на те, що Китай відновив виробництво, Apple і інші компанії стикаються з ослабленням попиту, так як країни по всьому світу закривають роздрібні магазини і вводять карантин.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Nokia представила смартфон з 5G і поліпшеною якістю зйомки відео

В минуле

Новий дизайн Windows 10, Провідник та інше показали на відео

В майбутнє

Також буде цікаво