Hardnews

Тотальне блокування: клієнтам Монобанку погрожують невідомі

Метод шахрайства, коли злочинці телефонують потенційним жертвам, представляються співробітниками банку і загрожують блокуванням картки, старий, як світ. Або, принаймні, як широке використання банківських карток. Проте, цей метод все ще актуальний, і зараз кількість таких випадків знову зросла. На цей раз злочинці обдзвонюють клієнтів monobank.

Як не попастися на вудку шахраїв

Як повідомляють «Українські новини», метод шахрайства стандартний. Аферисти дзвонять, представляються співробітниками банку і повідомляють про підозрілі дії при розрахунку вашою карткою. Після цього вони кажуть, що вам потрібно випустити віртуальну білу картку, так як ваша власна заблокована. Також вам нібито необхідно збільшити свій кредитний ліміт.

Потім настає «момент істини». Для того, щоб створити нову білу картку, ви повинні назвати свої ім’я, прізвище та по батькові, а також перевести кошти нового кредитного ліміту. Таким чином, злочинці «вбивають двох зайців»: отримують доступ до вашої карті і гроші на випадок, якщо у них не вийде її «викрасти».

Шахраї дзвонять з міського номера, який починається з коду Києва – «044». Monobank повідомляє, що у нього є тільки два офіційних багатоканальних номера. Це 0-800-205-205 для України (дзвінки безкоштовні) та + 38-044-237-20-60, якщо вам потрібна підтримка за кордоном. З цього ж номера вам дзвонять в разі виникнення будь-яких проблем.

У разі, якщо вам при дзвінку на початку розмови людина говорить, що він співробітник monobank, називає маючи і свій базовий номер з чотирьох цифр, вам необхідно просто покласти трубку і не витрачати час на розмови з шахраями. За бажанням ви можете записати номер, з якого вам дзвонили, і повідомити про нього в правоохоронні органи.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button