Стільниковий оператор Vodafone запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців

Зараз на головній

Оператор мобільного зв’язку компанія “Vodafone Україна” запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців – принаймні тих, хто хоче дбати про своє здоров’я, але при цьому не бажає вистоювати довгі черги в лікарнях.


Нове слово в охороні здоров’я

Vodafone пропонує нову послугу – смарт-клініку «Здорро», яку він розробив разом з компанією Botkin.pro, відомою своїми телемедичними консультаціями. У додатку працює безліч лікарів – одних спеціальностей більше трьохсот, і їхня кількість постійно зростає. Лікарів можна вибирати за рейтингом – серед них багато практикуючих кандидатів і докторів медичних наук. Відмінна можливість отримати консультацію провідного фахівця без необхідності їхати в велике місто!

Також смарт-клініка дозволяє, крім особистої консультації у лікаря, отримати другу консультацію у суміжного фахівця, скористатися особистим кабінетом, де будуть збережені всі ваші звернення і консультації. Переживати за вашу інформацію не варто – всі дані, що стосуються пацієнтів та лікарів, надійно захищені за найвищими стандартами кібербезпеки.

Плани з розвитку послуги – воістину наполеонівські. Наприклад, очікується підключити до мережі онлайн-аптеки, лабораторії, чат-бота з елементами штучного інтелекту. Він допоможе всім абонентам моніторити стан свого здоров’я самостійно, звертаючись за медичною допомогою в разі потреби. Дані, які будуть отримані протягом перших кількох місяців роботи клініки, складуть пакетні пропозиції, в які будуть входити всі найбільш затребувані послуги.

Пандемія викликала неймовірний сплеск інтересу до телемедицини. У минулому році на платформі Вotkin.pro було проведено понад тридцять тисяч онлайнових консультацій, в порівнянні з минулим роком кількість лікарів зросла на 174%. Співпраця з великим мобільним оператором дозволить надати компанії ще більший імпульс розвитку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей