Hardnews

Абсолютний аналог навушників AirPods Max коштує в десятки разів дешевше

Фірмові бездротові навушники AirPods Max з’явилися на ринку ще в кінці минулого року. Вони вкрай привабливі для любителів будь-якої «яблучної» техніки, проте багатьох відлякує ціна. Вона становить абсолютно непідйомну для середньостатистичного українця суму в 549 доларів. На щастя, є абсолютний аналог цієї техніки, який коштує набагато дешевше.

Чим відрізняється аналог «яблучної» техніки?

Зовсім недавно, 14 квітня 2021 року китайські виробники випустили бездротові навушники, які коштують всього десять доларів. Це робить їх досить вигідним придбанням для українців. Ми, звичайно, давно звикли до дешевих клонів дорогущої техніки, але тут різниця колосальна – в п’ятдесят п’ять разів. Дана модель навушників носить назву P9. Заявлено, що вони зможуть похвалитися якістю аудіо преміум-класу завдяки чудовим 50-міліметровим динамікам. Також навушники мають симпатичний металевий корпус і змінні амбушюри.

Також навушники підтримують аудіокодек AAC, і, нарешті, їх дизайн нагадує Apple. У Китаї продажі вже стартували, і вони вже досить успішні. На черзі – країни Європи і колишнього Радянського Союзу, включаючи, звичайно ж, і Україну. В нашій небагатій країні вони точно будуть мати величезний успіх серед найширших верств населення.

Поки що невідомо, якою якістю володіють ці навушники і чи є у них гідності, заявлені творцями. Можна вже зараз побачити, що збоку на навушниках P9 є чотири кнопки для управління відтворенням файлів мультимедіа, а у амбушюр немає покриття сіткою – вони повністю зроблені з м’якого матеріалу. Детальні огляди новинки в інтернеті поки що не з’явились, а точна дата старту продажів невідома, однак вона виглядає як мінімум цікаво. У будь-якому випадку, десять доларів, або ж двісті вісімдесят гривень – не та сума, яку шкода витратити навіть небагатим українцям.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button