Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив найкращий тарифний план за низькою ціною

Мобільний оператор Vodafone запустив найкращий тарифний план за низькою ціною. Зокрема, він дозволяє абонентам отримати всього за три гривні в день двадцять гігабайтів інтернету.

Які послуги включені в новий тариф від Vodafone?

Три гривні в день, або сто гривень на місяць – це, насправді, порівняно невелика сума, однак саме в цьому тарифному плані ви можете отримати набагато більше, ніж зазвичай отримують користувачі за ці гроші. Новий тарифний план від Vodafone пропонує вам за ціною соціального тарифного плану отримати пакет послуг, які зазвичай входять вже в більш просунуті тарифи, а саме:

  • Двадцять гігабайтів високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету (в залежності від того, наскільки добре ловить мережу там, де ви знаходитесь).
  • Послуга Vodafone Video Pass, завдяки якій основні відеосервіси – Ютуб, Нетфлікс і Мегого – не піддавалося тарифікації, і ними можна користуватися безлімітно.
  • Сімсот хвилин дзвінків на будь-яких операторів.
  • Можливість підключити півтори тисячі хвилин в рамках послуги «Більше розмов».

Назва цього тарифного плану – Vodafone SuperNet Turbo. В його рамках ви будете платити всього лише сто гривень на місяць, тобто близько трьох гривень і тридцяти копійок в день. Особливі умови даного тарифу діють не на всій території України: дізнатися повний список регіонів нашої країни, де ви можете підключити цей тарифний план, ви можете на сайті мобільного оператора.

Як ми писали раніше, компанія Vodafone запустила послугу, про яку давно мріяли абсолютно все – дозволила дати абонентам можливість гнучкого налаштування своїх тарифних планів. Ви можете обмінювати хвилини в мережі на безліміт і навпаки на свій розсуд без будь-якої додаткової плати.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button