Бізнес та акції

В Укрпошті оголосили графік роботи під час карантину

Україна йде на новий карантин, а значить, потрібно знову пристосовуватися до нових умов локдауна. Зокрема, перестають працювати магазини і громадські установи. Що ж робити тим, хто хоче відправити посилки, і тим більше тим, кому це абсолютно необхідно, наприклад, по роботі? Укрпошта оголосила свій графік роботи на час карантину, який необхідно знати всім українцям. Яким же він буде? Давайте розбиратися.

Новий графік роботи відділень пошти

Як повідомила компанія в понеділок, на весь період посиленого карантину в найбільших містах нашої країни всі відділення «Укрпошти» будуть продовжувати працювати за своїм звичайним графіком. Проте, можуть виникнути проблеми вже просто у окремих громадян, в тому числі в зв’язку з введенням «пропускної системи» в громадському транспорті ряду міст, включаючи сам Київ, однак це, природно, від самої по собі «Укрпошти» це не залежить.

Всі одинадцять тисяч відділень поштового оператора «Укрпошта» працюватимуть без будь-яких змін в своєму звичному графіку. Ви можете відвідати їх в будь-який час, щоб відправити будь-які посилки, перекази і відправлення або отримати їх без будь-яких проблем. Всі прекрасно розуміють, що не дивлячись на карантин, люди мають потребу в послугах поштових операторів, так що ніхто закривати пошту не буде.

При цьому компанія «Укрпошта» підкреслює: всі одинадцять тисяч відділень на території нашої країни працюють з дотриманням найсуворіших встановлених урядом вимог по карантину, щоб звести до мінімуму ймовірність зараження коронавірусом. Зокрема, всі клієнти можуть перебувати на території відділень і отримувати обслуговування тільки в тому випадку, якщо у них є захисна маска або респіратор, словом, що-небудь повноцінно закриває як рот, так і ніс.

Якщо ви хочете мінімізувати ризик зараження, а це досить логічно з урахуванням статистики, яка останнім часом зовсім не радує – користуйтеся онлайн-сервісами. Вони зробили величезний крок вперед за цей час.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button