Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив послугу, від якої всі просто в захваті

Мобільний оператор Vodafone пропонує цілий комплекс послуг, від яких всі просто в захваті. Адже завдяки їм ви можете користуватися найпопулярнішими сервісами абсолютно безкоштовно!

Які послуги ви можете отримати

Головна серед цих послуга – так звана Vodafone Video Pass, що дозволяє отримати повний безліміт на такі популярні відеохостінги і розважальні сервіси, як Ютуб, Мегого і Нетфлікс. Варто відзначити, що в вартість послуги, втім, не входить вартість підписок на самі ці сайти – тільки безлімітний трафік на них, який дозволить вам не витрачати дорогоцінні гігабайти. Звичайна ціна послуги – п’ятдесят гривень на місяць, зараз вона є безкоштовною. Для підключення послуги можна за допомогою комбінації * 313 #.

Послуга доступна в таких тарифних планах передоплати, як Vodafone RED EXTRA XS, Vodafone RED EXTRA S, Vodafone RED EXTRA М, Vodafone RED EXTRA L, Vodafone Device M, Vodafone Device L, Vodafone LIGHT +, Vodafone RED XS +, Vodafone 4G Smart XS, Vodafone 4G Smart S, Vodafone 4G Smart M, Vodafone RED S, Vodafone RED M, Vodafone RED L, Vodafone Partner, Vodafone UNLIM 3G, Vodafone UNLIM 3G Plus, Vodafone RED EXTRA XS 2, Vodafone Family Plus, Vodafone Family, Vodafone SuperNet Start_2019, Vodafone SuperNet Pro_2019, Vodafone SuperNet Unlim, Vodafone SuperNet Turbo_2019, Vodafone SuperNet Pro-1_2019, Vodafone SuperNet Start , Vodafone SuperNet Pro, Vodafone SuperNet TURBO, Vodafone SuperNet Pro +, Vodafone ZAHID.

Vodafone

Серед інших цікавих PASS-послуг можна назвати Online Pass і Social Pass. Перша дозволяє вам отримати повний безліміт в ряді популярних месенджерів, таких як Viber, WhatsApp, Telegram, Hangouts, Skype і безлічі інших. Її вартість становить тридцять гривень на місяць. Друга ж дасть вам можливість безлімітно користуватися популярними соціальними мережами, в тому числі Facebook, Instagram, TikiTok, Snapchat і ряді інших всього за п’ятдесят гривень на місяць.

Підключити послуги можна в будь-якому з магазинів роздрібної мережі мобільного оператора, або ж самостійно. Всі комбінації можна подивитися на офіційному сайті Vodafone. Існує також ряд інших Pass-послуг, але вони доступні тільки абонентам невеликої частини тарифних планів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button