Softnews

Додаток «Дія» отримав функції, про які давно просили користувачі

Державний додаток «Дія» розширив список можливостей для підприємців і простих жителів України. Користуватися програмою можна за допомогою сучасного смартфона, що зручно і практично.

Інформація з’явилася на офіційному сайті Верховної Ради України. Через додаток тепер можна обробляти безліч функцій, які відносяться до фінансового і адміністративного секторів. Зокрема, через «Дія» тепер можна підписувати електронні документи, що особливо актуально після того, як Рада офіційно визнала електронну документацію рівній паперовій. Тому при реєстрації особи користувач порталу зможе просто надати QR-код для встановлення своєї особистості. Це ще одна функція програми – статичний код дозволяє перестати що-небудь фотографувати і сканувати, досить буде просто провести смартфоном перед зчитувачем.

Підприємці напевно оцінять новий функціонал платіжного інструменту «Дія», тим більше, що вся звітна документація може бути перенесена з сайту платника податків в додаток. Там же тепер громадяни зможуть реєструвати ФОП, тобто йти в податкову вже не потрібно, все робиться прямо з вашого смартфона. Ще однією відмінною можливістю стало онлайн-зміна місця реєстрації, що знову-таки дозволяє підприємцю не ходити в представництво податкової служби в такий складний для людей час. Також розширено функціонал можливостей для представників будівельного бізнесу – в додатку можна вводити в експлуатацію об’єкти класу СС3 і СС2, а також повідомляти про початок будівництва. Для працівник компаній також є нововведення – вони зможуть в своєму особистому кабінеті оформляти лікарняний, отримуючи електронну копію документа.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button