Київстар

Стільниковий оператор «Київстар» запустив пільговий тарифний план всього за 60 гривень

Стільниковий оператор «Київстар» запустив пільговий тарифний план, в якому місячна абонентська плата становить всього шістдесят гривень. Що ж можна отримати за таку рекордно низьку суму, і для кого він призначений?

Умови тарифного плану

Абонентська плата в даному тарифному плані складе шістдесят гривень на місяць. Пакет послуг простий і непримітний. У нього входять безлімітні дзвінки в мережі «Київстар», а також дзвінки на номери інших українських операторів і стаціонарні телефони всього за шістдесят копійок за хвилину. Також на випадок, якщо абоненту з таким тарифним планом знадобиться оновлення будь-яких додатків, передбачений невеликий пакет інтернету – сто мегабайт в день.

Даний тарифний план відноситься не до звичних для більшості користувачів предоплатних, а до контрактних. Це означає, що в ньому передбачені наступні переваги:

  • Можливість підключати на персональний рахунок кілька номерів, в даному випадку – відразу два.
  • Можливість оплачувати рахунок по частинах.
  • Кращий рівень захисту особистих даних.

У загальному і цілому, пропозицію може здатися цікавим, але тільки для людей, які дійсно мало користуються інтернетом. Простому користувачеві таке навряд чи сподобається, та й не буде у нього можливість перейти на цей тарифний план.

Тарифний план носить назву «Дзвінки для батьків». Оскільки він є контрактним, то на нього не можна перейти, ввівши будь-яку комбінацію, або просто придбавши картку. Ви повинні з’явитися в офіс оператора особисто, з ідентифікаційним кодом і паспортом, і там оформити договір. Для того, щоб мати можливість підключити цей тариф, абонент також повинен відповідати ряду вимог, а саме – бути клієнтом Київстару не менш трьох місяців, а також щоб вік перевищував шістдесят років.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button