Мобільні забобони: названо хибні уявлення українців про мобільний зв’язок

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Незважаючи на те, що стільникові телефони давно увійшли в наше життя, багато абонентів мають про мобільний зв’язок хибні уявлення. Часто ці домисли змушують людей приймати неправильні рішення і навіть витрачати зайві гроші.


Україна відстала в 4G

Багато людей думають, що Україна відстає від інших країн за рівнем мобільних технологій і швидкості інтернету. Але це не так: наші стільникові оператори користуються новітніми досягненнями світових розробників.

4G

На формат 4G вже зараз перейшла більшість користувачів.

За планами українського уряду, до 2022 року 4G покриття буде на 90% території України.

Авіакатастрофа через включений телефон

Вважається, що використання стільникових телефонів в польоті може мати негативний вплив на навігаційне обладнання літаків.

Але проводилися експерименти, які показали, що хвилі, що випускаються мобільними пристроями і старих, і нових моделей, не впливають на системи зв’язку. Авіакомпанії просто перестраховуються.

Антивірус на телефоні не потрібен

Безумовно, антивірус на телефоні необхідний: він блокує шкідливі програми і не дає перехоплювати дані абонента. Можливість його установки залежить від операційної системи, що використовується пристроєм.

Антивірусів для IOS просто не існує, а для Android вони написані. При цьому дуже важливо завантажувати додатки-антивіруси з офіційного джерела: саморобні файли можуть самі нести загрозу зараження.

Захист від шкідливого випромінювання

Вже давно доведено, що мобільні пристрої не випускають ніякого небезпечного випромінювання. Але переконання про шкоду телефонів живе в народі, особливо серед представників старшого покоління.

Ці страхи літніх людей вигідні продавцям аксесуарів.

Спритні бізнесмени пропонують «захисні» екрани, наклейки, чохли і навіть сумки, багато з яких коштують недешево. Довірливі покупці не шкодують грошей на забезпечення «безпеки» та збільшують доходи шахраїв.

Оператори потайки крадуть гроші

Поширене переконання, що мобільні оператори знімають гроші з рахунків абонентів без їх відома. Але так поступати технічно неможливо. Крім того, якщо це явище стане масовим, то відразу викличе загальне обурення.

Звичайно, оператори не пропускають нагоди поповнити свій бюджет, але вдаються для цього до інших хитрощів. Наприклад, нав’язують клієнтам невигідні тарифи, пропонують додаткові платні послуги тощо.

Час роботи телефону

Багато людей думають, що при активному використанні телефон може розряджатися не тільки швидко, але і несподівано. Часто можна почути обурені вигуки людини, у якої майже повністю заряджений телефон відключився під час розмови.

Але це говорить тільки про несправності акумулятора. У нового апарату такого бути не повинно.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей