Старі iPhone раптово оновили

Зараз на головній

Раритетні смартфони Apple раптово отримали оновлення iOS. Про це повідомляє видання 9to5mac.


В кінці березня Apple випустила оновлення iOS 14.4.2 для iPhone і watchOS 7.3.3 для Apple Watch. Разом з цим системний апдейт отримали застарілі і зняті з продажу смартфони, планшети і плеєри. Зокрема, оновлення стало доступно для iPhone 5s, iPhone 6, iPad mini третього покоління, iPad Air першого покоління і iPod touch шостого покоління.

Журналісти уточнили, що апдейт для перерахованих вище пристроїв включає в себе патчі безпеки та виправлення різних проблем системи. Якихось певних нововведень автори не помітили. Оновлення отримало назву iOS 12.5.2.

Судячи з опису, iOS 14.4.2 для актуальних смартфонів Apple включає в себе виправлення в двіжку WebKit, необхідного для відображення веб-сторінок. Хакери могли використовувати цю помилку з метою крадіжки особистих даних користувачів. Раніше власники Android-смартфонів поскаржилися на масовий збій з сервісом Android System Webview, який – як і WebKit – дозволяє показувати веб-сторінки в додатках.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей