Бізнес та акції

Rozetka вирішила скласти конкуренцію великим українським банкам

Rozetka.ua, один з найбільших і старих інтернет-маркетплейсів на території нашої країни, планує конкурувати з найбільшими українськими банками, такими, наприклад, як ПриватБанк, ОщадБанк, monobank.

Яким чином маркетплейс буде конкурувати з банками

Як повідомив Владислав Чечоткін, засновник і співвласник ТОВ “Розетка.Уа”, зареєстрованого в Києві, на даний момент планується створити власну платіжну систему, яка потіснить на українському ринку свої аналоги.

Як повідомив Чечоткін, мета створення платіжної системи – щоб у всіх відвідувачів і користувачів торговельного майданчика з’явилася можливість оплачувати всі покупки в один клік. Сенс всього цього – щоб все покупки стали ще більш дешевими. На даний момент компанія намагається знайти способи, які дозволять знизити ціну транзакції для покупця.

Також, за словами засновника компанії «Розетка», зараз інтернет-магазин чекає, коли йому видадуть ліцензію на здійснення даних операцій. Після цього проект вступить в активну фазу тестування.

Rozetka є одним з найстаріших і найбільших інтернет-магазинів на території нашої країни. Вона була заснована в Києві ще в 2005 році і спочатку була просто онлайновим магазином побутової техніки та електроніки. Надалі компанія безперервно розвивалася, і в підсумку трансформувалася в мультікатегорійний онлайн-маркетплейс, де можна придбати все, що завгодно, починаючи від все тієї ж електроніки і побутової техніки і закінчуючи будь-якими товарами для дому на ваш розсуд.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button