Статті

Три вправи, які збережуть ваше здоров’я на довгі роки

Відсутність фізичної активності згубно позначається на стані організму. І чим старше ми стаємо, тим критичніше наслідки. Для того, щоб тримати себе в тонусі, зовсім не обов’язково відвідувати тренажерний зал. Вистачить і невеликого фітнесу в домашніх умовах. А виконувати потрібно 3 основоположних вправи, які збережуть ваше здоров’я на довгі роки. 


Берпі

Берпі – це одна з найкрутіших вправ, коли небудь створених людством. Принаймні такої думки дотримуються багато професійних тренерів. Берпі – цілий комплекс рухів, які розвивають одночасно силу і витривалість, а також задіють практично всі м’язи в вашому тілі, починаючи від трицепсів і закінчуючи пресом.

Берпі починається з положення стоячи. Потім потрібно сісти, зігнувши коліна і вперши долоні в підлогу на рівні плечей. Потім, спираючись на руки, потрібно відвести ноги назад невеликим стрибком. Вийде позиція для віджимань. Робимо рівно одне віджимання, а потім всі дії в зворотному порядку, поки не повернетеся на вихідну позицію. Після чого слід підстрибнути, витягнувши руки вгору.

У Берпі важлива техніка, так що перший час краще не поспішати. Коли звикнете – можна набирати темп. Якщо виконувати вправу правильно і регулярно, то дуже скоро ваш м’язовий корсет зміцніє, а кардіонавантаження позитивно позначиться на роботі серця в довгостроковій перспективі. 

присідання

Не варто недооцінювати звичайні присідання. Величезних м’язів на ногах вони вам не накачають, зате розімнуть суглоби, які з віком від відсутності активності страждають сильніше за все. Нічого складно в присіданнях немає, думаємо, кожен з вас робив їх на уроках фізкультури.

Скакалка

Стрибати на скакалці весело, а ще це дуже корисне кардіотренування. Стрибки допоможуть підтримувати роботу серця в нормі, нормалізують дихання, розвивають витривалість і спалюють зайві калорії, які ви встигли наїстися за день. Практика показує, що стрибки зі скакалкою за частиною жироспалювання перевершують навіть їзду на велосипеді і активну гру в теніс. Всього 10 хвилин стрибків досить для ефективного тренування.

Почати можна з найпростіших інтервалів. Півхвилини стрибаєте, а потім стільки ж відпочиваєте. Надалі інтенсивність і швидкість стрибків можна збільшувати. Правил тут два – не приземлятися на стопу, а скакати на кінчиках пальців. Ну і підібрати скакалку правильної довжини під власний ріст.

На тренуваннях не потрібно гарувати до межі, адже ми не качаємо м’язи, а працюємо на здоров’я. Займайтеся через день, 2-3 рази в тиждень, а коли захочеться додати інтенсивності, одне з тренувань можна зробити більш важким. Але обов’язково чергуйте її з легким заняттям, щоб організм добре відновлювався після навантажень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button