Київстар розширив географію найкращого тарифу в своїй лінійці

Зараз на головній

Найкращий тарифний план від мобільного оператора «Київстар» тепер може бути підключений в більшій кількості міст і областей нашої країни. Таке значне розширення географії цього тарифу, безсумнівно, викличе ще більший, ніж раніше, зростання його популярності серед простих українців. Про який же тарифному плані йдеться?


Тарифний план, який стане ще популярнішим

Йдеться, звичайно ж, про поліпшений контрактний тарифний план «Smart Регіон». Він відомий тим, що при «соціальній» ціні в сто гривень на місяць пропонує величезний пакет послуг, який нічим не поступається за обсягом більш дорогим тарифним планам як інших мобільних операторів України, так і самого Київстар. Ось що ви отримаєте в його рамках:

  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • 300 хвилин дзвінків на інші напрямки по Україні, а також для дзвінків за кордон, в інші країни, на будь-які номери.
  • Тридцять гігабайтів мобільного інтернету.
  • Доступ до ряду сервісів від оператора. Наприклад, це «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», а також Star Guard Lite і Mobile ID.

Після того, як ви вичерпаєте пакет в тридцять гігабайтів, але продовжите користуватися мобільним інтернетом, то за кожні сто мегабайтів будете платити по десять гривень. Але, як нам здається, вичерпати тридцять гігабайт досить складно.

Як повідомив офіційний сайт мобільного оператора «Київстар», тепер область дії даного тарифного плану буде значно розширено. Вже з тридцятого березня до неї будуть включені Донецька, Кіровоградська та Луганська області, в яких раніше його підключити не можна було. Можливо, надалі область дії тарифного плану буде ще більш розширено, і практично будь-який українець зможе гідно оцінити можливість отримувати величезну кількість послуг за смішну ціну, при цьому користуючись також всіма перевагами контрактного тарифного плану.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей