Softnews

Користувачі послуг Приватбанку скаржаться на неможливість зайти в Приват24

У українців нові проблеми з додатком Приват24. Так, деякі користувачі скаржаться на фактичне блокування мобільної програми і неможливість зайти в неї, щоб виконати будь-які фінансові операції.

Чому телефон «пропадає» з бази?

Згідно з повідомленням користувача, він здійснював рутинну фінансову операцію – переказ між рахунками в особистому кабінеті Приват24. Увійшов в додаток він звичайним методом, через номер телефону. Система зажадала додаткового підтвердження за допомогою дзвінка на номер 3700. Оператор задав декілька запитань і повідомив, що операція пройшла успішно.

Проте, користувач не зміг увійти в додаток Приват24 після цього дзвінка. У нього з’явилося повідомлення: «Запит відхилений. Для безпеки фінансових операцій Вам необхідно підтвердити номер телефону в банкоматі, в терміналі самообслуговування
або у відділенні».

При дзвінку на номер 3700 включався автовідповідач і повідомляв, що номер в системі не зареєстрований, після чого відключався, і це не дивлячись на те, що зовсім недавно розмовляв з оператором.

Причини даного дивного збою поки що неясні. З якої причини система могла раптово «забути» номер постійного користувача послуг Приватбанку? Також цікаво, які версії є у ​​експертів, тому що сам Приватбанк обмежився лаконічним «ми відповімо вам в особистому повідомленні». Відзначимо, що це вже далеко не перший випадок раптового блокування рахунків, і, як правило, вони відбуваються завжди вкрай невчасно.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button