Київстар

Стільниковий оператор Київстар запустив наддоступний тарифний план, який є найвигіднішим

Нещодавно Київстар оновив умови ряду тарифних планів. Зокрема, був запущений один, наддоступний, контрактний тарифний план, який є на даний момент одним з найбільш вигідних в Україні.


Повноцінний пакет послуг за ціною соціального тарифу

Як правило, сто гривень на місяць – це, так би мовити, «рубіжна» ціна. Все, що нижче неї, вважається соціальними тарифами, в яких ви отримуєте виключно необхідний мінімум послуг. Вони призначені в першу чергу для людей, яким не потрібен ні інтернет, ні великі пакети дзвінків, наприклад, пенсіонерів та малозабезпечених. Проте, в новому тарифному плані все не так. Ви отримаєте:

  • Повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар
  • Триста хвилин для дзвінків на інші напрямки по Україні і для міжнародних дзвінків
  • Тридцять гігабайтів мобільного інтернету
  • Можливість без додаткової плати користуватися сервісами «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», Star Guard Lite і Mobile ID.
  • Якщо ви вичерпаєте тарифний пакет інтернету, то будете отримувати пакети послуг по сто мегабайтів за десять гривень.

Тарифний план носить назву «Smart Регіон». Він, по суті, являє собою оновлену версію старого тарифного плану «Безлім +». Ті абоненти, які підключили «Безлім +» до 7 вересня, отримують оновлений пакет послуг відповідно до нових умов.

Слід зазначити, що даний тарифний план є контрактним. Це означає, що для його підключення ви повинні відвідати магазин оператора з паспортом та ідентифікаційним кодом. За це ви отримуєте, крім вигідного пакету, також і інші переваги контракту, зокрема, можливість тримати на одному особовому рахунку номера всій вашій сім’ї і друзів.

До речі, Мобільний оператор «Київстар» надасть вам знижку в залежності від кількості номерів, які ви підключите на один особовий рахунок. Так, підключивши два номери, ви отримаєте знижку в розмірі п’яти відсотків від вартості тарифного плану, а при підключенні трьох номерів – десять відсотків. Детальніше про акцію «Моя Сім’я» – в нашій відповідної статті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button