Київстар

Київстар анонсував знижки на оплату тарифів для ряду абонентів

Київстар запропонував ряд знижок на тарифні плани для деяких своїх абонентів. Хто може отримати ці знижки, і який їхній розмір? Давайте ж розберемося в новій пропозиції найбільшого мобільного оператора.


Для кого призначені знижки

Акція називається «Моя сім’я». Знижки, що надаються в її рамках, розраховані в першу чергу на контрактних абонентів Київстар. Тепер вони можуть отримати знижку на оплату послуг, якщо підключать на свій особовий рахунок не менше двох номерів членів сім’ї.

Як відомо, контрактні тарифні плани дозволяють, серед інших бонусів, підключати до п’яти номерів членів своєї сім’ї або друзів, які ви зможете одночасно поповнювати з одного рахунку. Мобільний оператор «Київстар» надасть вам знижку в залежності від кількості номерів, які ви підключите. Так, підключивши два номери, ви отримаєте знижку в розмірі п’яти відсотків від вартості тарифного плану, а при підключенні трьох номерів – десять відсотків.

Знижки будуть діяти протягом цілого року за умови підключення одного з актуальних контрактних тарифних планів, зокрема, з лінійки «Smart». Скористатися даними знижками зможуть будь-які абоненти мобільного оператора, а також ті, хто тільки планує підключитися до одного з його номерів. Це також стосується абонентів, які перенесуть свій номер в мережу мобільного оператора, використовуючи сервіс MNP.

При цьому умови акції «Моя сім’я» не поширюються на контрактні тарифні плани, в яких використовуються спеціальні умови. Це такі тарифи, як:

  • «Простий»
  • «Дзвінки для батьків»
  • «Інтернет для батьків»
  • «Київстар Сім’я»
  • «SIM для пристроїв».

Проте, при розрахунку кількості номерів на вашому особовому рахунку, для визначення розміру вашої знижки, номери абонентів з даними тарифними планами будуть спокійно враховуватися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button