Softnews

Нове оновлення MIUI захистить користувачі додатків ПриватБанку та Монобанку

Представники компанії Xiaomi оголосили про випуск масштабного оновлення для прошивки MIUI 12.5, яке зробить онлайн-платежі захищеними від шахраїв. Повний список нововведень поки не озвучений, але наявна інформація вражає.

Дану інформацію компанія розмістила на своєму офіційному сайті. Відповідно до заяв розробників, оновлення торкнеться безліч деталей безпеки, що стосується онлайн платежів та обслуговування інтернет-гаманців і рахунків. Прошивка стане уважно стежити за заощадженнями власника в мережі. Наприклад, користувач зможе самостійно налаштовувати перелік програм, які мають доступ до буферу обміну даних. Це означає, що при спробі вірусної програми скачати паролі до гаманців, що зберігаються в буфері, система безпеки миттєво заблокує доступ і повідомить власникові телефону. Крім цього система буде шифрувати інформацію, по якій злочинці можуть обчислити місцеположення людини і дані, що зберігаються в його телефоні. Спеціальний модуль стане посилати лише приблизне місце розташування телефону в мережу, а також шифрувати текст, що набирається з клавіатури смартфона, щоб не дати зловмисникам скачати дані. Крім того MIUI 12.5 самостійно візьметься за аналіз ризиків проведення платежів, щоб надати своєму власникові повний захист від дій хакерів.

На жаль, повний перелік можливостей розробники поки не надали, доведеться чекати офіційного релізу оновлення. Крім того невідомо, чи вийде взагалі апдейт на телефони жителів усього світу, крім Китаю. Те, що оновлення буде завантажено на смартфони користувачів з Піднебесної, було озвучено точно, а ось по іншим людям інформації немає.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button