Vodafone

Vodafone »запустив наддешевий тарифний план: трохи більше гривні в день

Vodafone запустив новий наддешевий тариф, в якому ви можете отримати дзвінки та інтернет по абсолютно смішною ціною – трохи більше гривні в день. Призначений даний тарифний план, правда, в першу чергу для розумних гаджетів, наприклад, планшетів, смарт-годинників, модемів та інших пристроїв. Ці гаджети відіграють все більшу роль в нашому житті, і у них є відповідні потреби, так що поява спеціальних тарифів для них було лише питанням часу.

Що необхідно вашим гаджетам?

В першу чергу, гаджети використовуються не для зв’язку, а для інших цілей, але щоб їх правильно виконувати, вони все одно потребують сім-карту. Без неї неможливо, наприклад, відправити власникові СМС-повідомлення. Або просто оповістити про що-небудь, але ж це – одна з основних функцій таких пристроїв. З новим тарифним планом від Vodafone це не проблема. Ось що він включає в себе:

  • П’ятсот мегабайтів мобільного інтернету.
  • П’ятдесят хвилин дзвінків в мережі оператора Vodafone в місяць.
  • СМС за три гривні штука.
  • Абонентська плата в цьому тарифному плані становить п’ятдесят гривень на місяць.

Цей тарифний план називається «Vodafone Device S», він в першу чергу призначений для смарт-годинників, дитячих годинників, сигналізацій, щоб вони могли залишатися на зв’язку з власником в будь-який час. Якщо для вас цього мало, то ви можете звернути увагу і на інші тарифні плани даної лінійки, наприклад, «Vodafone Device M» для планшетів, що включає вже десять гігабайтів інтернету, або «Vodafone Device L» для модемів і роутерів з пакетом інтернету в вісімнадцять гігабайтів.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу «Контент-Ревізор» від Vodafone дозволяє вам дізнатися список сервісів, на які ви підписані, по відправці безкоштовного SMS-запиту на номер 2828 з будь-яким текстом. У разі, якщо з вашим номером є будь-які активні підписки, то ви повинні отримати повідомлення. У ньому будуть вказані назва підключених послуг і найголовніше для вас – що потрібно зробити для їх відключення. Наприклад: «Погода в Києві, для відключення відправте SMS з текстом stop на номер 5645». Якщо у вас немає ніяких підписок, то вам в повідомленні так і напишуть.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button