Vodafone »запустив наддешевий тарифний план: трохи більше гривні в день

Цей тарифний план називається «Vodafone Device S»

Зараз на головній

Vodafone запустив новий наддешевий тариф, в якому ви можете отримати дзвінки та інтернет по абсолютно смішною ціною – трохи більше гривні в день. Призначений даний тарифний план, правда, в першу чергу для розумних гаджетів, наприклад, планшетів, смарт-годинників, модемів та інших пристроїв. Ці гаджети відіграють все більшу роль в нашому житті, і у них є відповідні потреби, так що поява спеціальних тарифів для них було лише питанням часу.


Що необхідно вашим гаджетам?

В першу чергу, гаджети використовуються не для зв’язку, а для інших цілей, але щоб їх правильно виконувати, вони все одно потребують сім-карту. Без неї неможливо, наприклад, відправити власникові СМС-повідомлення. Або просто оповістити про що-небудь, але ж це – одна з основних функцій таких пристроїв. З новим тарифним планом від Vodafone це не проблема. Ось що він включає в себе:

  • П’ятсот мегабайтів мобільного інтернету.
  • П’ятдесят хвилин дзвінків в мережі оператора Vodafone в місяць.
  • СМС за три гривні штука.
  • Абонентська плата в цьому тарифному плані становить п’ятдесят гривень на місяць.

Цей тарифний план називається «Vodafone Device S», він в першу чергу призначений для смарт-годинників, дитячих годинників, сигналізацій, щоб вони могли залишатися на зв’язку з власником в будь-який час. Якщо для вас цього мало, то ви можете звернути увагу і на інші тарифні плани даної лінійки, наприклад, «Vodafone Device M» для планшетів, що включає вже десять гігабайтів інтернету, або «Vodafone Device L» для модемів і роутерів з пакетом інтернету в вісімнадцять гігабайтів.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу «Контент-Ревізор» від Vodafone дозволяє вам дізнатися список сервісів, на які ви підписані, по відправці безкоштовного SMS-запиту на номер 2828 з будь-яким текстом. У разі, якщо з вашим номером є будь-які активні підписки, то ви повинні отримати повідомлення. У ньому будуть вказані назва підключених послуг і найголовніше для вас – що потрібно зробити для їх відключення. Наприклад: «Погода в Києві, для відключення відправте SMS з текстом stop на номер 5645». Якщо у вас немає ніяких підписок, то вам в повідомленні так і напишуть.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей