lifecell опустив ціни на тарифи для зареєстрованих абонентів

Найпростіше зареєструвати свій номер за допомогою Bank ID прямо на офіційному сайті

Зараз на головній

Мобільний оператор lifecell пропонує ряд пільг і знижок для зареєстрованих абонентів. Які ж ці знижки і пільги, і що потрібно для того, щоб зареєструватися? Давайте з’ясуємо!


Переваги реєстрації номера

Найпростіше зареєструвати свій номер за допомогою Bank ID прямо на офіційному сайті мобільного оператора. За це ви зможете отримати спеціальну ціну на пакети послуг в топових тарифах для зареєстрованих абонентів, а також бонуси на рахунок, і інші важливі переваги зареєстрованого номера.

Якщо ви зареєструєте свій номер за паспортними даними, то отримаєте знижену ціну на постійній основі на 4-тижневі пакети послуг наступних тарифних планів:

  • «Просто Лайф»
  • «Смарт Лайф»
  • «Вільний Лайф»
  • «Platinum Лайф»
  • «Просто Лайф. Регіон »
  • «Смарт Лайф. Регіон »
  • «Вільний Лайф. Регіон »
  • «Platinum Лайф. Регіон »
  • «Інтернет БЕЗМЕЖ».

Якщо у вас будь-який інший тарифний план, то після реєстрації номера ви зможете отримати п’ятдесят бонусів на ваш рахунок. Кожен бонус дає можливість отримувати послугу сумою в одну гривню. Таким чином, всього ви зможете заощадити п’ятдесят гривень.

У зареєстрованих номерів багато безперечних переваг. Наприклад, такий номер дуже важко вкрасти завдяки тому, що він прив’язаний до ваших паспортних даних. Реєстрація займає кілька хвилин. Використовуючи Bank ID, ви можете легко і швидко зареєструвати свій номер, навіть не виходячи з дому.

Також lifecell запустив цікаву послугу «СІМагочі», оформлену у вигляді віртуального вихованця. Для того, щоб скористатися нею, досить завантажити додаток в офіційних магазинах і поповнити мобільний рахунок. Від вас вимагається «годувати» свого «вихованця», вчасно сплачуючи місячний пакет послуг. Якщо ви будете це робити, у вас буде накопичуватися до дванадцяти відсотків місячного кешбеку. Через чотири місяці ці гроші можна буде вивести на бонусний рахунок. Через вісім місяців ви можете отримати п’ятдесят відсотків кешбеку, а через рік – сто.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 5 причин, чому багато пенсіонерів погоджуються на невигідні пропозиції мобільних операторів

Ми часто чуємо від людей старшого віку, знайомих або родичів, що у них кудись пропадають гроші на телефоні, хоча...

Більше схожих статей