lifecell запустив послугу, яка буде повертати витрачені на зв’язок гроші

Зараз на головній

Lifecell запустив послугу, яка дозволить вам повернути гроші, витрачені на мобільний зв’язок. Причому форму цієї послуги мобільний оператор вибрав вкрай нестандартну, що нагадує про дитинство і популярні в ті часи «тамагочі». Пам’ятайте такі іграшки, які потрібно було «годувати», «поїти» і гратися з ними, в нагороду за що ви отримували повноцінного віртуального вихованця? Ось і мобільний оператор пам’ятає.


Грайте з віртуальним вихованцем і отримуйте кешбек

Нова гра, запущена мобільним оператором lifecell, називається «СІМагочі». Вона доступна для будь-яких абонентів «Лайф», які користуються lifecell Campus. Для того, щоб скористатися нею, досить завантажити додаток в офіційних магазинах і поповнити мобільний рахунок.

Від вас вимагається «годувати» свого «вихованця», вчасно сплачуючи місячний пакет послуг. Якщо ви будете це робити, у вас буде накопичуватися до дванадцяти відсотків місячного кешбеку. Через чотири місяці ці гроші можна буде вивести на бонусний рахунок. Через вісім місяців ви можете отримати п’ятдесят відсотків кешбеку, а через рік – сто.

Розмір кешбеку може залежати від рівня «вихованця», а він, у свою чергу, від того, скільки часу ви користуєтеся послугами lifecell. Новачки, які користуються карткою від мобільного оператора менше року, отримуватимуть кешбек від одного до дванадцяти відсотків. Ті, хто з lifecell від року до семи – від трьох до дванадцяти відсотків, а «ветерани», які користуються послугами більше семи років – не менше п’яти відсотків.

Ви також зможете отримувати додаткові бонуси і плюшки, які поки що тримаються оператором в секреті. Багато вже горять нетерпінням дізнатися, що ж саме придумав мобільний оператор!

Як ми також писали раніше, lifecell запустив послугу «Порівнятор», яка дозволяє зіставити всі тарифні плани від lifecell, Київстар та Vodafone. Всі вони внесені в її базу даних. Ви можете вибрати будь-яку ціну, на яку орієнтуєтеся або яку платите зараз, і дізнатися, що ви будете отримувати в рамках даної ціни у різних операторів. Це дозволить вам підібрати потрібний вам тарифний план від lifecell, уникнувши неприємних сюрпризів, які можуть виникати при зміні тарифного плану. Ви також можете вибрати потрібну вам послугу, наприклад, безлімітний інтернет, і подивитися, які тарифи і яких операторів його пропонують, які додаткові умови цих тарифів і скільки вам доведеться платити в їх рамках.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей