Київстар здивував українців тарифом з 20 Гб інтернету за 3 гривні в день

Зараз на головній

Нещодавно «Київстар» обзавівся кращим тарифним планом в своєму портфоліо. Ніхто не очікував від даного оператора дешевих тарифів, але все ж з’явилася новинка від оператора, в якій ви отримуєте двадцять гігабайтів інтернету і триста хвилин всього за три гривні в день!


Які послуги входять в даний тарифний план?

Як правило, дешеві тарифні плани з абонентською платою до ста гривень на місяць – «соціальні», призначені для тих, хто не сидить в Інтернеті, не користується мессенджерами і потребує в основному в дзвінках. Це в основному люди старшого покоління. Новий тариф від «Київстар» не бажає вписуватися в даний стереотип. Ось що ви будете отримувати в ньому за сто гривень на місяць:

  • Повністю безлімітні дзвінки на Київстар.
  • Триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні. У цей пакет входять також стаціонарні номери.
  • Двадцять гігабайтів інтернету, яких вистачить на все – згідно зі статистикою, мало хто з абонентів використовує більше семи гігабайтів інтернету в місяць.

Називається цей тарифний план «Смачний». Неважко переконатися, що за сукупністю всіх послуг, які в нього входять, він набагато вигідніший, ніж аналогічні за вартістю тарифні плани у інших операторів «великої трійки».

Ви можете вибрати цей тарифний план, скориставшись новою послугою «Швидкий старт». Вона вводить нові правила покупки стартових пакетів. Якщо раніше ви відразу купували картку, на якій вже були номер і тарифний план, то тепер це залишилося в минулому. Нова послуга дозволяє вам під час покупки сім-карти відразу вибрати тарифний план і номер телефону з п’ятнадцяти запропонованих доступних варіантів. Вартість такого підключення буде дорівнює вартості звичайної сім-карти, доплачувати нічого не треба.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли про цілі коротких дзвінків з невідомих номерів

Здійснювати короткі дзвінки з невідомих номерів, коли виклик триває всього кілька секунд, а потім дзвінок скидається, можуть як шахраї,...

Більше схожих статей