Нова Пошта оголосила про підняття цін на свої послуги

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Нова пошта оголосила про нове підвищення вартості своїх послуг уже з наступного тижня. Яким же чином зміняться правила доставки і піднімуться розцінки для українців на пересилки?


Зміни в тарифах

Оновлені тарифні плани починають діяти вже з двадцятого березня. Вони в першу чергу стосуються упаковки відправлень і правил надання послуг з доставки товарів і посилок.

Нова пошта довго не наважувалася підвищувати свої тарифні плани, все у зв’язку з епідемією уханьского коронавіруса COVID-19. Проте, ціни на пальне і комунальні послуги продовжують зростати, так само як і інфляція, тому на даний непопулярний крок поштовий оператор все-таки змушений піти.

Вводиться безліч нових правил, про які можна прочитати на офіційному сайті «Нової пошти». Основних змін, які торкнуться більшості українців, втім, буде всього три. Ось вони:

  • Буде скасована додаткова оплата за ручну обробку при відправленні посилок, розмір яких по одній зі сторін перевищує сімдесят сантиметрів. Тепер всі ці посилки доставляються з базових тарифних планів. Єдина умова – вони повинні бути або упаковані в коробку або гофрокартон, або ж встановленими на плоску основу.
  • Тариф на базові послуги доставки буде підвищено на п’ять гривень.
  • Тариф на упаковку буде підвищено на одну-шість гривень.

Відзначимо, що «Нова пошта» активно працює над поліпшенням свого сервісу. Так, нещодавно було відкрито КІТ – Київський інноваційний термінал, який дозволить ще швидше обробляти величезну кількість посилок. Можливо, невелике підвищення тарифних розцінок дійсно є необхідним в тому числі для того, щоб компенсувати витрати на будівництво КІТ та інших інноваційних об’єктів, а також на оновлення відділень по всій території України.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей