Ощадбанк загнав клієнта у мінус після спроби закриття карти

Зараз на головній

Користувач великого українського банку «Ощадбанк» повідомив про свавілля фінустанови, яка дозволяє собі не закривати рахунок, незважаючи на численні заявки. І ця епопея триває майже шість місяців, при цьому за користування картками з людини справно списуються гроші.


Свій негативний відгук користувач оформив на сайті Мінфін, в розділі, присвяченому «Ощадбанку». Там він написав, що прийняв рішення закрити рахунок після того, як втратив картку. Він звернувся до відділення банку 20.10.2020 і попросив перевипустити картку, закривши старий рахунок і відкривши новий. Представник фінустанови заявив, що робота рахунку буде припинена після закінчення 60 днів з моменту подачі заявки. Користувач погодився і почав чекати, проте він здивувався, коли через місяць йому на телефон прийшло СМС-повідомлення про те, що з карти були списані 7 гривень за обслуговування пластику. Така ж смс-ка прийшла і через два місяці. Коли обіцяні 60 днів пройшли, він пішов до відділення, щоб отримати нову карту, але там йому повідомили, що рахунок закритий не був, так як на ньому негативний баланс. З’ясувалося, що списані за обслуговування начебто закритої карти рахунки загнали баланс в мінуси, через що людині довелося погашати заборгованість через касу. Потім він знову звернувся до представника банку, який повідомив йому, що тепер карта благополучно закрита, а ось рахунок – ні, і йому знову доведеться чекати 60 днів.

Ощадбанк

Минуло вже 140 днів з моменту відкриття заявки, проте рахунок до сих пір не закритий, хоча чоловік і робив спроби прискорити процес.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей