Hardnews

Розкрито правила швидкої зарядки смартфона

Обговорення

Правильна зарядка може помітно продовжити термін роботи акумулятора смартфона. Про це повідомляє GSMinfo з посиланням на експертів.


Основним правилом коректної експлуатації телефону вважається рекомендація не допускати розрядки батареї нижче 10 відсотків. Через те, що літійіонні і літій-полімерні батареї погано переносять глибокий розряд, сильно скорочується ресурс акумулятора. Також фахівці радять користуватися тільки сертифікованними виробниками зарядними пристроями та їх якісними аналогами. «Можна уникнути багатьох проблем з акумулятором, якщо не встромляти смартфон в незрозумілий блок живлення, куплений за 50 гривень в підземному переході», – радять експерти.

зарядка смартфону

Також експерти не рекомендують тривалий час залишати смартфон підключеним до розетки. За словами фахівців, вважається, що для досягнення максимального ресурсу варто заряджати батарею не вище 80 відсотків. Акумулятор девайса може постраждати від перепаду температур. Наприклад, під час розмови взимку в умовах низької температури телефон розряджається швидше.

Використання гаджета, коли він знаходиться на зарядці, може обернутися негативними наслідками. У цей момент смартфон відчуває подвійне навантаження.

Експерти відзначили зручність швидкої зарядки, яка дозволяє в найкоротші терміни заповнити ємність акумулятора. Однак дана технологія може прискорити знос батареї гаджета. При регулярному використанні швидкої зарядки ємність батареї може впасти не за 1,2-2 роки, а набагато раніше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

LG випустила телевізор-рулон за 2.5 мільйона гривень

В минуле

Названа головна небезпека дешевих розумних годинників

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle