Українцям зафіксують і обмежать швидкість мобільного інтернету

Зараз на головній

Прес-служба Міністерства цифрової трансформації України повідомляє про те, що зовсім нещодавно відбулося суспільне опитування і обговорювання на рахунок нових вимог до мобільних операторів країни. Також говориться про те, що саме цей законопроект дуже потрібний вітчизняному споживачу. Саме його прийняття допоможе покращити якість обслуговування кожного абонента, в результаті такі дії можуть призвести до покращення швидкості інтернету, що дуже сподобається кожному користувачу того чи іншого мобільного оператора. Якщо ж цей законопроект буде ухвалений, то люди, які проживають на території України, отримають більш якісний і швидкий інтернет.


Також очікуються і наступні переваги:

  1. Швидкість завантаження веб-сторінки збільшиться, і тепер довго чекати не доведеться, всього декілька секунд;
  2. Буде встановлено ліміти середньої швидкості інтернету, що допоможе покращити якість покриття, і різниці не буде чи то на окраїні міста, чи в його центрі;
  3. Всі мобільні оператори будуть працювати з однаковими вимогами в будь-якому населеному пункті.

Ця подія стане дуже чудовою новиною для всієї країни, адже на даний момент навіть находячись в одному місті можна зустрітись з проблемами інтернет підключення. Дуже часто в містах, чи будь-яких інших населених пунктах відчуваються перепади зв’язку. Часом буває, що швидкість дуже змінюється навіть коли просто знаходишся на одному місці, а коли переміщуєшся з центра міста ближче до окраїни, або ж навпаки, інтернет може взагалі різко зникнути, а потім різко з’явитись знову. Саме тому і планується введення вище згаданого законопроекту.

Для того щоб реалізувати цю ініціативу Міністерства цифрової трансформації України, треба лише досягнути згоди зі сторони Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації України. Лише після цієї події може статися передання проекту до Державної регуляторної служби.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей