Hardnews

Експерт розповів, чи шкідливо тримати смартфон у ліжку під час сну

смартфон синє світло

У тому, щоб тримати телефон вночі поруч з ліжком, немає нічого поганого, – розвіяв міф Ігор Толуб’як. – Наукою достовірно не доведено, що його випромінювання якось відчутно впливає на організм. У висновку ВООЗ 2014 року, який увібрав 20 років досліджень цього питання, констатується, що не знайдено статистично достовірної кореляції між підвищеним ризиком розвитку будь-яких хвороб і використанням мобільних телефонів.


Але експерт впевнений, що не можна довго дивитися в екран перед сном, вже лежачи в ліжку. “По-перше, це шкідливо для зору (переведення телефону в режим читання або нічний режим трохи знижує навантаження на очі, але не усуває його зовсім), – пояснив Толуб’як. – По-друге, це може викликати порушення сну, і з психологічної точки зору (нервова система хвилюється від прочитаних новин, мозок намагається обробити всю інформацію, яку користувач поскролив в стрічці), так і з фізіологічної (світіння екрана, за деякими даними, впливає на вироблення мелатоніну, гормону сну, і чим далі, тим більше). так що залишати в стороні мобільний телефон за годину до сну, поставивши будильник на завтра, найоптимальніший варіант “.

Також експерт порадив не залишати девайс на зарядці всю ніч. “Це може негативно вплинути на термін служби акумулятора в довгостроковій перспективі і загрожує перегрівом, якщо зарядний пристрій або сам телефон несправні“, – уклав Кузьменко.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Как самостоятельно и быстро выучить английский – 12 полезных советов

В минуле

OPPO Find X3 Pro показали на рендерах

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle