Hardnews

Розкрито небезпечні для зміни налаштування смартфона

Обговорення
Смартфон

Зміна деяких налаштувань смартфона може привести до втрати працездатності гаджета. Про це GSMinfo розповіли в експерти одного з сервісних центрів великого ритейлери електроніки.


Вони зазначають, що рядові користувачі не повинні використовувати джейлбрейк на iPhone або активувати root-доступ на Android-девайсах. За їх словами, в разі активації прихованих режимів телефону є ризик змінити важливі настройки апарату, відключити деякі механізми і позбутися фірмової гарантії на гаджет. З міркувань безпеки фахівці порадили не відключати функції «Локатор» на iPhone і «Знайти пристрій» на Android, які можуть стати в нагоді в разі втрати гаджета.

код на смартфоні

Також з обережністю слід активовувати режим заборони дзвінків з незнайомих номерів, так як в цьому випадку є ризик отримати нездатний приймати виклики апарат. «Також варто бути обережними з настройками” Універсального доступу “- можна активувати певні інтерфейсні можливості, які потім буде не так-то легко скасувати», – заявив експерт.

При цьому фахівець вважає, що перераховані рекомендації відносяться до звичайних власників смартфонів. Той, хто вважає себе досвідченим користувачем, за словами майстра, може знехтувати обмеженнями.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як на Android дізнатися, навіщо вам дзвонять, не піднімаючи трубку

В минуле

Два десятки смартфонів Xiaomi отримають Android 11 на MIUI 12 найближчим часом

В майбутнє

Також буде цікаво