ПриватБанк вимагає додаткову ідентифікацію, інакше рахунки заблокують

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

На сайті Мінфін з’явився відгук клієнта великого українського банку «ПриватБанк», в якому він поскаржився на постійні вимоги актуалізувати особисті дані. Користувач вже тричі відносить свої дані в відділення банку, проте його все викликають і викликають з однаковою метою.


Згідно наданої клієнтом інформації, він є переселенцем з тимчасово окупованої території України. Проживаючи в підконтрольному країні місті, він став клієнтом «ПриватБанку» і активно користується карткою даного банку. У грудні 2020 роки йому прийшло СМС-повідомлення, в якому банк попередив, що йому потрібні актуальні дані клієнта, інакше фінустанова розірве з ним фінансові відносини. Клієнт відправив ксерокопії своїх документів через «Приват24», однак банк не був задоволений їхньою якістю. Після цього користувач звернувся в відділення банку, де всі його документи були відксерокопівані, сфотографовані, а потім представник фінустанови запросив у людини довідку переселенця, якої у нього не було. Він оформив даний документ, потім знову пройшов через процедуру ідентифікації з фотографуванням усього і вся, включаючи його обличчя. Однак в лютому 2021 роки йому знову прийшов лист з вимогою ідентифікувати особу.

У своєму відгуку клієнт підвів підсумок – навіщо банк постійно вимагає проходження процедури, яку він тільки недавно завершив? Для чого йому потрібні всі ті ж ксерокопії документів, які у нього вже є? Користувач думає, що таким чином його хочуть вигнати з України назад на непідконтрольну територію, проте він нагадує, що банки в країні є і інші.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей