Київстар розкрив спосіб отримати на рахунок від 2 до 3 тисяч гривень

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Київстар запустив дивовижну акцію, в рамках якої українці можуть отримати на рахунок величезні суми – дві-три тисячі гривень. Які ж умови даної акції, хто може розраховувати на неймовірний подарунок, і як опинитися серед цих щасливчиків?


Як позбутися необхідності поповнювати рахунок?

Акція, в рамках якої ви можете отримати ці гроші, діє з п’ятого лютого і аж до першого квітня. Нею можуть скористатися всі абоненти, які обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, а також абоненти лінійки тарифних планів «Все Разом». Прийняти ж участь в акції достатньо просто: для цього вам достатньо придбати будь-який смартфон зі списку акційних. Пятнядцать відсотків його вартості повернуться вам у вигляді бонусів, які можна витратити на оплату пакета послуг за тарифним планом або на інші послуги.

Які ж мобільні телефони є акційними і скільки ви за них отримаєте бонусів?

  • За Galaxy S21 8 / 128Gb ви отримаєте 1890 бонусів.
  • За Galaxy S21 8 / 256Gb – 2030 бонусів.
  • За Galaxy S21 + 8 / 128Gb – 2240 бонусів.
  • За Galaxy S21 + 8 / 256Gb – 2380 бонусів.
  • За Galaxy S21 Ultra 12 / 128Gb – 2660 бонусів.
  • За Galaxy S21 Ultra 12 / 256Gb – 2800 бонусів.
  • За Galaxy S21 Ultra 16 / 512Gb – 3080 бонусів.

Ви можете купити будь-який з цих смартфонів або оффлайн, в будь-якому з п’ятисот чотирнадцяти магазинів роздрібної мережі, або ж онлайн, на сайті shop.kyivstar.ua. Коли ви підключите акцію, з вашого мобільного рахунку буде знято шість гривень, а кешбек буде зараховано на бонусний рахунок. Зверніть увагу, що в акції можуть взяти участь тільки ті моделі смартфонів, що були закуплені виключно у офіційного дистриб’ютора Samsung, тому купувати їх «з рук» не варто.

Як ми писали раніше, ви також можете отримати до тридцяти бонусів (один бонус еквівалентний одній гривні), поповнюючи мобільний рахунок карткою Visa через додаток «Мій Київстар». Для того, щоб це зробити, необхідно спочатку відкрити програму «Мій Київстар» і вибрати кнопку «Поповнити». Після цього виберіть збережену раніше картку Visa, або ж переконайтеся, що в пункті «Зберегти карту» у вас стоїть галочка. Поповніть рахунок на суму від ста гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей