Київстар анонсував нові правила для абонентів передплати, які почали діяти з 1 березня

Зараз на головній

Київстар запускає нові правила для абонентів передплаченого зв’язку, які почали діяти вже з 1 березня поточного року. Зокрема, вони тепер можуть вибирати будь-яку комбінацію номера, карти і тарифного плану – саме завдяки їй.


Як буде виглядати нова послуга?

Починаючи з 1 березня 2021 року запустив послугу «Швидкий старт», яка дозволить підключати будь-які тарифи передплаченого зв’язку за спрощеною схемою в спеціалізованих магазинах роздрібної мережі мобільного оператора.

Раніше механізм підключення був стандартним, незмінним протягом багатьох років. Коли нові абоненти передоплати набували свій стартовий пакет, на ньому вже був номер і конкретний тарифний план. Тепер же при купівлі SIM-карти всі абоненти без винятку можуть вибрати будь-який серед п’ятнадцяти запропонованих номерів і будь-який з тарифних планів офіційної лінійки, які будуть доступні на момент вашого звернення в магазин роздрібної мережі.

Вартість нового номера така ж, як і вартість звичайного стартового пакета, так що ви не платите більше, якщо просто вибираєте той номер телефону і тарифний план, який вам найбільше підходить. Ви можете дізнатися більше про послугу «Швидкий старт» за посиланням на офіційний сайт мобільного оператора. Відзначимо, що вам в будь-якому випадку необхідно активувати ваш тарифний план за допомогою комбінації * 111 #, а також оплатити першу абонентську плату за місяць користування – вона входить у вартість сім-карти.

Як ми писали раніше, Київстар запустив тариф «Smart Регіон», в рамках якого ви можете отримати величезну кількість послуг за порівняно невелику оплату в сто гривень на місяць. Він відноситься до контрактних тарифами, тобто для його підключення необхідно відвідати центр обслуговування клієнтів Київстар. Ви також отримуєте в його рамках всі плюси контрактних тарифних планів, наприклад, можливість оплачувати по частинах, або тримати кілька номерів на одному особовому рахунку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей