Покупки з OLX тепер можна доставляти по новому

Зараз на головній

Тепер покупки, зроблені на OLX, буде доставляти простіше – вже з першого березня “Укрпошта” розпочинає співпрацю з найбільшою в Україні онлайн-платформою для продажу і обміну.


Нові правила доставки

У понеділок «Укрпошта» опублікувала повідомлення, згідно з яким всі посилки і відправлення, які відправляются з OLX, тепер доставлятимуться за тарифом послуги «Укрпошта Експрес». Термін доставки в межах області та обласного центру, а також між обласними центрами, складе до двох днів. У межах нашої країни – до трьох днів.

Також українцям корисно буде дізнатися, що починаючи з першого квітня вартість доставки всіх відправлень до тридцяти кілограмів буде фіксованою. Розташування продавця і покупця ролі вже не грає.

Як повідомляє Катерина Онищенко, генеральний директор компанії «OLX Україна і Центральна Азія», екосистема онлайнових замовлень і пересилань терміново потребує оновлення, і саме цим їхній крок і продиктований. Наприклад, в минулому році кількість онлайнових замовлень з використанням послуги «OLX Доставка» зросла на дев’яносто відсотків і склала близько трьохсот тисяч на місяць. Звичайно, багато в чому це пов’язано з епідемією COVID-19, проте навіть з урахуванням того, що вона йде на спад, кількість замовлень не скорочується.

Відзначимо, що це вже далеко не перший випадок, коли «Укрпошта» співпрацює з інтернет-магазинами. Ще в 2018 році поштовий оператор почав свою співпрацю з інтернет-супермаркетом Rozetka, а також інтернет-магазином F.ua.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей