Звичайний переказ грошей на карту ПриватБанку закінчився блокуванням останньої

Зараз на головній

Користувач великого українського банку «Приватбанк» залишив негативний відгук про фінустанову на сторінці сайту Мінфін. У ньому клієнтка поскаржилася на грубість з боку операторів, яка прозвучала, коли вона подзвонила для з’ясування причин блокування її карти.


У своєму відгуку користувач детально виклала суть ситуації – вона проводила платіж зі своєї карти, однак з якихось причин не змогла підтвердити транзакцію. В результаті її карту заблокували за підозрою в шахрайських діях (служба безпеки порахувала, що карткою заволоділи шахраї). Відповідно до заяв потерпілої, попередньо вона намагалася особисто підтвердити транзакцію шляхом дзвінка на «гарячу лінію» з номера, який прив’язаний до рахунку вже кілька років. Там їй відповіла дівчина-оператор, який почала задавати безліч питань і в підсумку дала команду на блокування облікового запису. Клієнтка заявляє, що представниця банку їй хамила, а заблокувала рахунок через бажання помститися. При цьому користувач вказує, що їй приходило повідомлення про дзвінок від банку з метою підтвердження платежу, однак вона вважає, що фінустанова в цьому випадку її обманює і ніякого підтверджувального дозвону не було.

В результаті дівчина відгукнулася про банк вкрай негативно, трохи приправивши «бочку дьогтю ложкою меду». Вона заявила, що під час другого дзвінка на «гарячу лінію», який вона зробила з метою розблокувати рахунок, їй відповів оператор Богдан, з яким вони швидко вирішили ситуацію до обопільного задоволення. Вона зауважила, що в банку є хороші співробітники.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей