Vodafone запустив найдешевший тариф, доступний для всіх

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Vodafone запустив новий тарифний план з ціною, яка доступна абсолютно всім. Призначений він для різних смарт-пристроїв, наприклад, модемів, планшетів, смарт-годинників. Потреба в таких тарифах з’явилася вже давно: гаджетам часто потрібен вихід в інтернет і можливість зв’язатися з власником, але багато послуг їм ні до чого, і ставити в них звичайну сім-карту для смартфона – нераціонально.


Які послуги потрібні розумним девайсів?

Даний тарифний план включає в себе мінімальний пакет необхідних послуг, в тому числі п’ятсот мегабайт мобільного інтернету, п’ятдесят хвилин дзвінків в мережі оператора Vodafone в місяць і СМС за три гривні штука. Він призначений для таких девайсів, як:

  • Смарт-годинники
  • Дитячі годинники
  • Сигналізації
  • Фітнес-браслети

Абонентська плата в цьому тарифному плані становить всього п’ятдесят гривень на місяць. Він називається «Vodafone Device S», і ви можете придбати сім-карту з ним разом з пристроєм в роздрібному магазині мобільного оператора, або окремо від нього.

Якщо вам мало даного пакета послуг, то є ще два тарифних плани: «Vodafone Device M» для планшетів, що включає вже десять гігабайтів інтернету, а також «Vodafone Device L» для модемів і роутерів з пакетом інтернету в вісімнадцять гігабайтів. Вартість в рамках цих тарифних планів, звичайно, трохи вище, але вони все одно залишаються досить доступними.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу, яка носить назву «День без турбот» і дозволяє безкоштовно отримати п’ять гігабайтів інтернету і безліміт дзвінків по Україні. Для того, щоб її підключити, вам досить просто ввести просту комбінацію * 101 * 888 #. Ви також можете натиснути «Підключити послугу» на офіційному сайті мобільного оператора. Само по собі підключення послуги абсолютно безкоштовно, але необхідно, щоб на вашому рахунку було не менше двох копійок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей