Експерти розповіли, в яких місцях квартири краще не зберігати гроші

Зараз на головній

Звичайно, найкраще тримати гроші в банку.  Але тим не менш, багато за старою звичкою вважають за краще тримати вдома «заначки». Експерти висловили свою думку з приводу того, в яких місцях краще гроші не тримати.


Поради експертів

Поради, які дають експерти, в першу чергу засновані на інформації, отриманій від поліції. Люди найчастіше зберігають «заначки» в типових місцях, і злодії це прекрасно знають. Спочатку злочинці обшукують всілякі шкатулки і крадуть звідти коштовності. Після цього заглядають у всілякі вази, горщики з рослинами (і вивертають їх вміст на землю).

Після цього злодії перевіряють наявність грошей на полицях і висувних ящиках. Потім переривають книги і стопки білизни, дивляться під матрацами і подушками. Особливо допитливі розпорюють матраци та подушки.

Також не потрібно ховати гроші за дзеркалами, картинами, і іншими елементами настінного декору. Їх холоднокровно відривають. Не підійде для зберігання грошей також вентиляція, кухонні баночки, зливний бачок унітазу, системник комп’ютера. Все це також типові місця, про які шахраї добре знають.

Звичайний переносний сейф також не захистить від крадіжки. Як правило, злодії просто виносять такі сейфи разом з цінностями, після чого розкривають в безпечній для себе обстановці. Злодії його просто заберуть. Досить надійними, на думку криміналістів, є тільки вбудовані сейфи другого і третього класів – такі поцупити вже складно. Тому якщо хочете десь тримати заначку, то придбайте саме такий сейф.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як швидко відписатися від настирливих листів на електронну пошту

Сьогодні поговоримо про те, як позбутися від спаму на електронну пошту від різних інтернет-магазинів та інших організацій. Електронна пошта сьогодні...

Більше схожих статей