В Київстар розповіли, як можна платити за пакети на третину менше

Зараз на головній

Київстар запустив нову акцію, яка дозволить абонентам підключати тарифні плани за зниженою ціною. Діяти вона буде дуже довго, але краще все-таки поквапитися – такі її умови! Що ж все-таки дійсно потрібно, щоб добре заощадити на зв’язку протягом довгого часу?


Умови нової акції від Київстар

Акція буде діяти починаючи з 25 лютого і аж до кінця 2021 року. Вона полягає в тому, що при купівлі будь-якого акційного 4G-смартфона в магазинах роздрібної мережі Київстар або ж в офіційному інтернет-магазині оператора, всі абоненти Київстар, які обслуговуються на контрактній основі, можуть підключити послугу «Все просто 10 місяців». В рамках даної послуги вони отримують право на знижку в 33% на оплату щомісячної абонентської плати.

Ця пропозиція дійсна для тих абонентів, які обслуговуються на основі наступних контрактних тарифних планів:

  • «Smart +»
  • «Smart Max»
  • «Smart Business»
  • «Smart Business +»

Надається вона в тому випадку, якщо ви відразу, заздалегідь оплатите користування тарифним планом не менш, ніж на десять місяців вперед. Відзначимо, що у контрактних тарифних планів є безліч переваг, зокрема, можливість оплатити кілька номерів відразу з одного особового рахунку, якщо ви тримаєте на ньому, скажімо, всю свою родину.

Також в цілому контрактні тарифні плани вигідніше звичних українцям тарифів передоплати. Ви можете перейти на контрактний тариф в будь-який зручний для вас час зі збереженням номера. Для цього достатньо просто прийти в будь-який магазин Київстар з паспортом та ідентифікаційним кодом. Фахівці по роботі з клієнтами допоможуть вам скласти договір.

Як ми писали раніше, новий тарифний план від Київстар, приурочений до Дня всіх закоханих, включає в себе значний пакет найнеобхідніших послуг, при цьому за цілком розумну ціну. Дізнатися про нього більше ви можете в нашій відповідної статті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей