Ніхто не ідеальний: названо недоліки смартфонів з двома сімкартами

Зараз на головній

Телефони, що підтримують дві сім-карти – звичне явище для ринку гаджетів. Незважаючи на всі переваги «двоканального» зв’язку, у такої технології є безліч супротивників. Про те, що скептикам не подобається в dual-sim підході, поговоримо сьогодні.


Муки вибору

Багато телефонів з гібридними слотами підтримують режим роботи з двома сім-картами лише умовно. Другий слот в таких моделях може використовуватися по-різному: для карт пам’яті і для SIM-карт. Проблема в тому, що користувачеві доводиться робити вибір і неминуче від чогось відмовлятися.

Втім, виробники працюють над цією проблемою, розширюючи внутрішню пам’ять смартфонів.

Стабільність зв’язку

Дві сім-карти не можуть працювати так само добре, як одна. Смартфону складно забезпечити однаково високу якість зв’язку для кількох сімок. Гаджету доводиться звертатися відразу до двох станцій різних операторів по черзі, адже радіо-модуль в телефоні лише один. Якщо ви розмовляєте по одній сімці, на другу вам вже не зателефонують.

На практиці таке зниження якості не завжди помітно, особливо якщо ви не використовуєте свій смартфон для інтернет-серфінгу і довгих розмов.

Потужність батареї

Постійне звернення до двох операторів забирає у смартфона чимало «життєвих сил». В результаті гаджет, який обслуговує дві сім-карти, розряджається швидше.

Щоб згладити цей недолік, виробники вигадують батареї з економією заряду (коштують дорожче), а також швидкі зарядки, що компенсують енергетичні втрати.

Поступова відмова від технології

Ще недавно Nano-SIM здавалися чудовим відкриттям, яке допомогло відмовитися від громіздких Micro-SIM. Однак зараз уже щосили впроваджують стандарт e-sim, який поки зустрічається лише на топових пристроях. За його допомогою на iPhone може бути не дві, а одразу п`ять сімок, проте активними буде лише пара.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей